Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Wrocław ginekolog

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 1 podręcz

Nauka, wiadomości, potrzeba.. wszystko to jest sferą życia. Nauka odpowiednio ...